Jdi na obsah Jdi na menu

22. 11. 2007

Tijani Belaïd trefil v Rakousku břevno

Tunisko včetně Tijani Belaïda (odehrál 81 minut) uhrálo remízu 0:0 v Rakousku. Přestože Rakousko mělo v tomto přátelském utkání převahu, k větším šancím se jen těžko prosazovalo.

Nejnebezpečnější tak byla tuniská akce, když slávista Tijani Belaïd trefil v 16. minutě břevno Manningerovy branky!

Největší šance Rakouska měl Roman Kienast, když ho ve 24. Mathlouthi vychytal, posléze se neprosadil ani v 68. minutě. To byl opět moment Belaïda, protože vykopl jeho střelu z brankové čáry. Ve druhém poločase ovšem nebyl už rakouský tlak tak výrazný a několik šancí mělo i Tunisko (např. v 62. minutě Jemaa).

Sestava Tuniska: Aymen Mathlouthi, Wissem El Bekri, Wissem Abdi, Karim Haggui, Saber Ben Frej, Kamel Zaiem (Yacine Chikhaoui, 68), Tijani Belaïd (Mohamed Ali Nafhka, 81), Jawher Mnari, Mehdi Nafti (Shaker Zouaghi, 65), Francileudo dos Santos (Amine Charmiti, 75), Issam Jomaa (Chaouki Ben Saada, 87).